Radiohead me album te ri

Lajmet, albumet, info rreth grupeve... Vetem INFO
Post Reply
User avatar
MUSE
Posts: 244
Joined: Thu Jun 03, 2010 5:26 pm

Radiohead me album te ri

Post by MUSE »

Image

The King of Limbs quhet albumi me i ri nga grupi legjendar RADIOHEAD.
Ky eshte albumi i 8 me radhe qe doli mengjesin e 18 shkurtit ne webfaqen www.thekingoflimbs.com me mundesi downloadimi. 7 Euro mp3format dhe 9euro wma.
Me 14 shkurt ne webfaqen e radiohead u lajmrua se albumi do te dal me daten 19 shkurt por doli nje dite me perpara.
Albumi permban 8 kenge.
Disa fansa thone qe albumi do ta kete edhe nje pjese te dyte pasi qe kenga e fundit e albumit quhet Separator dhe Thom Yorke kendon:
"If you think this is over Then you're wrong".

Albumin e kom ngu, shume sene tmira.

Per fund ni sen prej albumit qe ka dal me spot


http://en.wikipedia.org/wiki/The_King_of_Limbs

Post Reply