RockSonte gjalle?

Ketu mundeni me fol per faqen RockSonte pyetje rreth RS, sygjerime, kritika, etj etj...
Post Reply
User avatar
dream_th
Administrator
Posts: 5526
Joined: Sat Dec 13, 2003 2:55 am
Contact:

RockSonte gjalle?

Post by dream_th »

Nuk pres as shpresoj RockSonte me u ngjalle prap.

Po per hire t'kujtimeve t'mira, t'historise dhe sa materiali eshte e kam aktivizu prap. Spaku le t'jete si arkive.

Enjoy :rock:

User avatar
mitrocity_girl
Posts: 1943
Joined: Sat Jul 16, 2005 11:56 pm
Location: Eris

Re: RockSonte gjalle?

Post by mitrocity_girl »

Wow 😮


Morra lajm per hapjen. Cfare ndjenje. Mduket si nje vizite ne muzene me kujtimet e riniso 😊

Shpresoj se forumi do ringjallet 😊

Pershendetje per te gjithe anetaret qe i njoh nga ajo kohe dhe anetare te ri. Ket juam njoftu me nje shoqe te ngushte qe do ta mbaje per jete, jam mesuar shume gjera per muzike etj dhe kam kaluar shume ore te kendshme 😊

User avatar
Artan
Administrator
Posts: 3457
Joined: Wed Dec 17, 2003 12:52 am
Location: RockSonte.com
Contact:

Re: RockSonte gjalle?

Post by Artan »

Perhajr perhajr per hapjen, drimth ta ha zemren 🥰

eelir
Posts: 4
Joined: Tue Dec 03, 2019 9:40 am

Re: RockSonte gjalle?

Post by eelir »

Tung te gjithve.

Si duket e kisha harru passin edhe emailin te cilin e kam perdor per t'u regjistru. Ndoshta ma mire - a clean slate. Se di sa do te ket sukses; shumica jemi 'rrite' me pune serioze, jete e nuk kemi kohe me shkru.

A ka mundesi ndoshta me barte ne Discord, ndoshta naj medium i ri do te krijoj ma shum aktivitet? Sidomos pasi do jet praktik me shkru prej telefonit.

Pa marre parasysh interesant me e pa veten cka ke menduar/shkruar para 7-15 vjeteve!

Cheers!

User avatar
dream_th
Administrator
Posts: 5526
Joined: Sat Dec 13, 2003 2:55 am
Contact:

Re: RockSonte gjalle?

Post by dream_th »

M'myti nostaligja :oops: miresevini, perseri.

Mendimi jem personal o qe nuk ka me u ringjall per shume arsye po edhe qe the ti njerzt nuk kan kohe me shkru (kontribu?) se jemi msu veq me konsumu tu e ba scroll Facebook, Instagram e Twitter (gjana t'kota IMO).

Amo qysh the ti @eelir shum interesant me pa veten para shum viteve.

Sa per Discord apo medium te ri, shum here kemi provu edhe kemi pas chat ne RockSonte, mbrenda ne forum, irc, etj. per fat te mire/keq nuk kane funksionu. Forumi e ka (pas) perparsine qe mundesh me u kyq ne teme n'qfar do kohe, e chat-at nese nuk je aty per aty kalojn temat.

Sidoqoft, enjoy.

PS. Ksi shkrime nuk kom ba moti edhe nuk kisha ba psh n'Facebook ¯\_(ツ)_/¯

User avatar
SadButTrue
Posts: 1411
Joined: Tue Sep 14, 2004 6:54 pm

Re: RockSonte gjalle?

Post by SadButTrue »

Faleminderit dreamt_th per re-aktivizimin e forumit... :D

User avatar
dream_th
Administrator
Posts: 5526
Joined: Sat Dec 13, 2003 2:55 am
Contact:

Re: RockSonte gjalle?

Post by dream_th »

Mundeni me lidh Facebook profilin me forum per identifikim ma t'lehte.

Kur t'jeni te forma e login, klikoni ne Facebook ne vend te user dhe pass dhe kur te ktheheni ne forum sheno user/pass dhe lidhja bahet.

User avatar
eL^bArTo
Posts: 1932
Joined: Thu Apr 28, 2005 8:43 pm
Location: Mitrovicë
Contact:

Re: RockSonte gjalle?

Post by eL^bArTo »

Hahah e gjeta userin pllus passvördin..kaja nanen po shum kina nejt nkit forum.

User avatar
dream_th
Administrator
Posts: 5526
Joined: Sat Dec 13, 2003 2:55 am
Contact:

Re: RockSonte gjalle?

Post by dream_th »

LOL jo shum po jete kena lan ktu

Post Reply