Search found 1036 matches

by SadButTrue
Sat Dec 07, 2019 11:12 am
Forum: Per RockSonte
Topic: RockSonte Gallery
Replies: 13
Views: 23484

Re: RockSonte Gallery

Imagine this forum as a tavern :) Mary Hopkin - Those Were The Days Once upon a time there was a tavern Where we used to raise a glass or two Remember how we laughed away the hours And dreamed of all the great things we would do Those were the days my friend We thought they'd never end We'd sing and...
by SadButTrue
Sat Dec 07, 2019 11:03 am
Forum: Per RockSonte
Topic: RockSonte Gallery
Replies: 13
Views: 23484

Re: RockSonte Gallery

Back to the future? Yes... :D Kuptohet se forumi, qysh thae e dhe ti dream_th, nuk pritet te jete si me pare (aktiv) por, per mua do te mbetet si nje kapitull qe pershkruan nje eksperience interesante dhe interaktive mes anetareve te ndryshem, qe shumica mbeten vetem si nje avatar apo nje nickname ...
by SadButTrue
Fri Dec 06, 2019 2:21 pm
Forum: Per RockSonte
Topic: RockSonte Gallery
Replies: 13
Views: 23484

Re: RockSonte Gallery

wow... po mdoket qe jam kthy mbrapa ne kohe.... flm dream_th per forum dhe gallerin
by SadButTrue
Thu Dec 05, 2019 1:03 pm
Forum: Per RockSonte
Topic: RockSonte gjalle?
Replies: 9
Views: 12571

Re: RockSonte gjalle?

Faleminderit dreamt_th per re-aktivizimin e forumit... :D
by SadButTrue
Tue Apr 01, 2014 12:09 am
Forum: Tema te ndryshme
Topic: Rocksonte Reunion Party
Replies: 40
Views: 11976

Re: Rocksonte Reunion Party

kur dhe ku?! :D
by SadButTrue
Fri Feb 10, 2012 1:11 am
Forum: Tema te ndryshme
Topic: A jeni gjall o pipell?
Replies: 59
Views: 16691

Re: A jeni gjall o pipell?

heeej... :)
by SadButTrue
Fri May 06, 2011 10:17 am
Forum: Lajme
Topic: Special Rock Concert with: ANDOS, EUGENT BUSHPEPA, ALBAN NIM
Replies: 13
Views: 5743

Re: Special Rock Concert with: ANDOS, EUGENT BUSHPEPA, ALBAN

Eugent Bushpepa LIVE @ My Factory Club Ferizaj 1 may 2011


http://www.youtube.com/watch?v=xCiui1fGDhs
by SadButTrue
Thu May 05, 2011 6:57 pm
Forum: Lajme
Topic: Special Rock Concert with: ANDOS, EUGENT BUSHPEPA, ALBAN NIM
Replies: 13
Views: 5743

Re: Special Rock Concert with: ANDOS, EUGENT BUSHPEPA, ALBAN

Jericho - Kur do t'pushojë kjo kangë LIVE! @ My Factory Club Ferizaj 1 may 2011http://www.youtube.com/watch?v=G6w4IpgJaJk
by SadButTrue
Thu May 05, 2011 12:04 pm
Forum: Lajme
Topic: Special Rock Concert with: ANDOS, EUGENT BUSHPEPA, ALBAN NIM
Replies: 13
Views: 5743

Re: Special Rock Concert with: ANDOS, EUGENT BUSHPEPA, ALBAN

Eugent Bushpepa - Rebel Pa Hije LIVE @ My Factory Club Ferizaj 1 may 2011http://www.youtube.com/watch?v=uwA6vyPVPIc
by SadButTrue
Wed May 04, 2011 10:47 pm
Forum: Lajme
Topic: Special Rock Concert with: ANDOS, EUGENT BUSHPEPA, ALBAN NIM
Replies: 13
Views: 5743

Re: Special Rock Concert with: ANDOS, EUGENT BUSHPEPA, ALBAN

bett wrote:
SadButTrue wrote:Free Spirit by Andos ft. Eugent Bushpepa live @ My Factory Club Ferizaj (1 may 2011)

tjerat do i postoj ma von (uploading in progress...) :D

http://www.youtube.com/watch?v=72iNCp4nsMk
subscribe e ki (Y)
flm :)
by SadButTrue
Wed May 04, 2011 3:49 pm
Forum: Lajme
Topic: Special Rock Concert with: ANDOS, EUGENT BUSHPEPA, ALBAN NIM
Replies: 13
Views: 5743

Re: Special Rock Concert with: ANDOS, EUGENT BUSHPEPA, ALBAN

Free Spirit by Andos ft. Eugent Bushpepa live @ My Factory Club Ferizaj (1 may 2011)

tjerat do i postoj ma von (uploading in progress...) :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=72iNCp4nsMk
by SadButTrue
Wed Feb 16, 2011 7:24 pm
Forum: Shtypi Ditor
Topic: Ata duhet të skuqen !
Replies: 74
Views: 18147

Re: Ata duhet të skuqen !

[CORNHOLIO] wrote:hahahahahah shum i kish hije ne fund me sheshir edhe me ngjyr, kombinim fenomenal !
:lol: :lol:

vetem edhe ngjyra e verdh i mungonte kti muti...


bravo VV
by SadButTrue
Thu Jan 06, 2011 11:29 pm
Forum: Film / TV
Topic: Unstoppable
Replies: 6
Views: 2242

Re: Unstoppable

"...Nje tren i mbushur me femije te cilet do dilnin per ekskurzion dhe me ca vagona me material te rrezikshem, mbetet pa vozites per arsye qe do t'i kuptoni ne film, policia dhe organet kopetente mundohen qe te gjejne nje zgjidhje por..." e kam pa ket film por nuk ka qen treni i mbushur me...
by SadButTrue
Thu Sep 23, 2010 6:54 pm
Forum: Art
Topic: Ndihme
Replies: 9
Views: 2057

Re: Ndihme

by SadButTrue
Wed Sep 15, 2010 11:14 pm
Forum: Shtypi Ditor
Topic: Qytetari i thjesht rrah 2 polic te njesis speciale
Replies: 22
Views: 2512

Re: Qytetari i thjesht rrah 2 polic te njesis speciale

ahahaah nuk osht kan Ragip Zverrqa se kurr nuk kish mujt me i rreh :D