Orgazma(derdhja)

Moderators: Beka Floyd, bg82, username

Neo3
Posts: 74
Joined: Sun Sep 19, 2004 3:52 pm
Location: Where the streets have no name (Ma qe do ni)
Contact:

Post by Neo3 »

Ekzistojnë 2 lloje orgazmësh:1.Ata që dhurojnë jetë dhe 2. Ata që kryejnë vrasje masive.
Mos harroni se masturbimi është një lloj vrasje, sepse pas qdo sperm-bullit fshihet një jetë(Nuk e kam fjalën për lojërat e Play-station 2!!!).Kurse sa i përket racës ariane , nuk kam nevojë sepse as gjermanët nuk janë racë e pastër.Kjo është një teori e Neo-nazistëve. Nëse flasim për racë ariane atëherë duhet ti drejtohemi persianëve apo iranianëve, sepse shumica e njerëzve racën ariane e identifikojnë me bjondët.Racë ariane ështëm ajo racë që nuk ka hasur në përzierje të gjakut me popujt tjerë.
Më në fund dua të them se" Rooftë arma më e fuqishme e shqiptarëve që me shekuj luftuam, e kjo është vet Penisi shqiptar dhe **** i femrës shqiptare" se me pas mbetur me luftu me kallashnjikova kishte pasur me na u qi mami!
Lavinia
Posts: 1630
Joined: Wed Nov 03, 2004 2:20 pm

Post by Lavinia »

Neo3 wrote:Ekzistojnë 2 lloje orgazmësh:1.Ata që dhurojnë jetë dhe 2. Ata që kryejnë vrasje masive.
Mos harroni se masturbimi është një lloj vrasje, sepse pas qdo sperm-bullit fshihet një jetë(Nuk e kam fjalën për lojërat e Play-station 2!!!).Kurse sa i përket racës ariane , nuk kam nevojë sepse as gjermanët nuk janë racë e pastër.Kjo është një teori e Neo-nazistëve. Nëse flasim për racë ariane atëherë duhet ti drejtohemi persianëve apo iranianëve, sepse shumica e njerëzve racën ariane e identifikojnë me bjondët.Racë ariane ështëm ajo racë që nuk ka hasur në përzierje të gjakut me popujt tjerë.
Më në fund dua të them se" Rooftë arma më e fuqishme e shqiptarëve që me shekuj luftuam, e kjo është vet Penisi shqiptar dhe p**** i femrës shqiptare" se me pas mbetur me luftu me kallashnjikova kishte pasur me na u qi mami!


a edhe qetu ra fjala per f**king nacista a ???...
qfar njerz bre... kini lujt me mend ... same sh!t
Neo3
Posts: 74
Joined: Sun Sep 19, 2004 3:52 pm
Location: Where the streets have no name (Ma qe do ni)
Contact:

Post by Neo3 »

hahahahahahaha
donna
Posts: 6
Joined: Sun May 29, 2005 8:08 pm
Location: ferizaj

Post by donna »

I kisha tregu pse jo..

jo more far te ndahmi ndoshta ish permisisu...

as me tradhtu jo ...

Besoj qe vazhdon edhe nese nuk vjen heren epar orgazma at he r te dyten ska qare pa ardh ..
donna
Posts: 6
Joined: Sun May 29, 2005 8:08 pm
Location: ferizaj

Post by donna »

sorry....

permisisu = permisu
saranda_rock
Posts: 29
Joined: Fri Jul 22, 2005 9:15 pm
Location: prishtin

Post by saranda_rock »

a ka ma keq se mos mu derdh femna gjat sexit shumica e meshkujve shqiptar nuk menojn per femen munohen mu knaa per veti e a knaqet femna a jo ne sex nuk ju interreson kjo osht katastrof
Neo3
Posts: 74
Joined: Sun Sep 19, 2004 3:52 pm
Location: Where the streets have no name (Ma qe do ni)
Contact:

Post by Neo3 »

Saranda, e ke thene ate qe desha me thene, por mos harro se femrat shqiptare nuk derdhen lehte.
konti
Posts: 32
Joined: Wed Jul 13, 2005 5:46 am
Location: gjithkund

Post by konti »

Kjo teme per shumicen e shqiptareve eshte "xhungel e pakalushme" ku mundemi me humb ,kjo eshte teme e gjere edhe ju lutem ta respektojme mendimin e njeri tjetrit e jo te shahemi e te dalim prej temes.
Vete fjala derdhje e pasqyron veprimin shume qarte ,nuk mundesh mu derdh nese nuk ki cka ?!!!
Kuptohet qe ne sex mashkulli e ka fjalen por per disa probleme edhe femra eshte problemi por jo ndoshta me fajin e vet .Cka nese beni seks me ndonje femer frixhide apo lavire a do te mund te keni sukses te arrini ta beni qe te kete orgazem edhe ejakulim-derdhje?!!!
Meritojne kritika ata mashkuj qe ne seks nuk mendojne per partneren e vet se si dhe ajo te kenaqet deri ne maksimum me perjetimin e orgazmes-ejakulimit , ku ajo gjendje krahasohet me amshueshmerine sipas disa traditave te lashta .
Per te pasur sukeses partneret duhet te jene te sinqerte edhe te flasin per kete problem edhe te konsultojen mjekun perkates ( megjiithese ne Ks kjo dukuri e vizites se seksokologut nuk me eshte e njohur),sepse ne te kunderten pasojat do te jene jo te mira edhe faji gjithmone jetim.
Gili
Posts: 967
Joined: Thu May 12, 2005 9:17 pm

Post by Gili »

Neo3 wrote:Ekzistojnë 2 lloje orgazmësh:1.Ata që dhurojnë jetë dhe 2. Ata që kryejnë vrasje masive.
Mos harroni se masturbimi është një lloj vrasje, sepse pas qdo sperm-bullit fshihet një jetë(Nuk e kam fjalën për lojërat e Play-station 2!!!).Kurse sa i përket racës ariane , nuk kam nevojë sepse as gjermanët nuk janë racë e pastër.Kjo është një teori e Neo-nazistëve. Nëse flasim për racë ariane atëherë duhet ti drejtohemi persianëve apo iranianëve, sepse shumica e njerëzve racën ariane e identifikojnë me bjondët.Racë ariane ështëm ajo racë që nuk ka hasur në përzierje të gjakut me popujt tjerë.
Më në fund dua të them se" Rooftë arma më e fuqishme e shqiptarëve që me shekuj luftuam, e kjo është vet Penisi shqiptar dhe p**** i femrës shqiptare" se me pas mbetur me luftu me kallashnjikova kishte pasur me na u qi mami!


po de po..mashkulli i bardh me halete tvogla duhet me thon diqka..edhe aj :shsmile: .
foka_rvk
Posts: 1815
Joined: Wed Apr 20, 2005 11:20 pm
Location: ICE land

Post by foka_rvk »

hahahahahahahahaha
User avatar
ne0.tr0jan
Posts: 1707
Joined: Mon Mar 21, 2005 11:24 pm
Location: Gjk'

Post by ne0.tr0jan »

hahahahahaha e mushet kete tem krejt me sperm boll ma a hala jeni ti fol per orgazma a :shsmile:
User avatar
ne0.tr0jan
Posts: 1707
Joined: Mon Mar 21, 2005 11:24 pm
Location: Gjk'

Post by ne0.tr0jan »

Neo3 :
Më në fund dua të them se" Rooftë arma më e fuqishme e shqiptarëve që me shekuj luftuam, e kjo është vet Penisi shqiptar dhe p**** i femrës shqiptare" se me pas mbetur me luftu me kallashnjikova kishte pasur me na u qi mami!


hahaha ma kojtove profesorin e resurseve humane hahahaha aj tipi tu majt ligjrata ja pat nis me na kallzu se qysh grat shqiptare prpara i kan bo ka 15 femij edhe ata piskatke profesori jo neper kauqa po ne son i kan bo neper ara hihihihi e vazhdojke shkinat e thiuttttt neper spitale me 20 doktor te kryt skon mujt me bo as ka 2 femij .....

Caution i'm stil drunk....
User avatar
Shpati_Dj
Posts: 221
Joined: Fri Jul 22, 2005 1:22 pm
Location: Gjakovë ▒

Post by Shpati_Dj »

A e din ti se fukaraja (aj qe ska pare) sdin qka me bo tjeter veq mi hyp grus e me bo fmi ... e na mburremi me kto :cry:

Ishalla bohet mir
Neo3
Posts: 74
Joined: Sun Sep 19, 2004 3:52 pm
Location: Where the streets have no name (Ma qe do ni)
Contact:

Love VS Sex

Post by Neo3 »

Gili, prej nga po e din se aletet janë te vogla?
Neo3
Posts: 74
Joined: Sun Sep 19, 2004 3:52 pm
Location: Where the streets have no name (Ma qe do ni)
Contact:

Osgazma

Post by Neo3 »

Ghahaahah Neo trojan.
Shpati nuk e mora shembull armën tonë si problem socio-ekonomik por si mjet i mbijetesës sonë biologjike, sepse e ke degjuar atë thënien"Biologjia gjithmon e ka shkërdhi Ideologjinë".
Post Reply