shes KOZMODISK

Vendi per muzikanta Rock kuptohet, shkembeni pervojat, tregoni fshehtesit e instrumenteve... etj etj...
Locked
User avatar
[CORNHOLIO]
Posts: 1869
Joined: Sun Jun 21, 2009 12:37 am

shes KOZMODISK

Post by [CORNHOLIO] »

osht i marum me material qe veq deri von e ka perdore NASA per anije KOZMIKE!
kush osht i interesum lajmrohu!
Image
User avatar
MUSE
Posts: 244
Joined: Thu Jun 03, 2010 5:26 pm

Re: shes KOZMODISK

Post by MUSE »

a vjen me to edhe krilla e biciklles?
User avatar
V | a G r a
Posts: 12726
Joined: Tue Oct 19, 2004 5:31 am
Location: Pr!sht!n
Contact:

Re: shes KOZMODISK

Post by V | a G r a »

Kosmodisku pot nimojke kujt i dhem qafa e shpina ...

Përdorne ...
User avatar
Lilonius
Posts: 1043
Joined: Sat Feb 26, 2005 6:31 pm
Location: VXU

Re: shes KOZMODISK

Post by Lilonius »

Perpos qe kohe spo kam, qeto sende mkan bo mos me postu edhe mos me hy ne forum.

Autori i temes shum mire i din rregullat edhe menyren e klasifikimit te tyre (se moti vakt o ksajde), po ce ju ka cu edhe poston sende palidhje me ni rubrike ku s'eshte e hijeshme me bo qesi postime. Mas tij vjen edhe kori gazmor qe menzi pret mu dhi naj rubrike edhe me dhone kontributin e vet.

BRAVO!!!
User avatar
[CORNHOLIO]
Posts: 1869
Joined: Sun Jun 21, 2009 12:37 am

Re: shes KOZMODISK

Post by [CORNHOLIO] »

FLM Lilonius,

po hiq se dita a ke i interesum per produktin a joH!? e sa per kontribut ti je ktu tamon kompetent per me me permirsu mu, se nomin e kontributit e ke boH ksajde ti, jo qe po du me ta bo bajat ama kur osht puna seriozisht me bo presion ne lidhje me permirsimin e forumit nuk te nihet zoni kurre kerkun ! kuptoje Sarkazmin e temave te mija haver!
User avatar
Lilonius
Posts: 1043
Joined: Sat Feb 26, 2005 6:31 pm
Location: VXU

Re: shes KOZMODISK

Post by Lilonius »

Haver, kontribut është edhe me lexu tema serioze e mës me dhi. Unë nuk e kom mision të jetës me shtu numrin e postimeve. Nëse pajtona me dikend, skom nevoj me çitë ni post me shigjet që me pasë edhe ni postim ma shumë. Ka plot vende këtu Ku muj me dhi edhe Ku muj me bo biseda produktive edhe qaty skom qef me bo wc publike.

Sa për kontribut, unë skam nevoj me bo kryqezata për forum, veq duhna mi rrespektu rregullat kur postoj, send që kërkova ti me e bo. Besoj që ky është kontribut shumë pozitiv, në kontrast të kontributit negativ, ku postimet bëhen jasht rregullave.

Sarkazmin ka rubrikë të posaçme ku mun me shprehë. Edhe mës u prek, se kur shprehë sarkazëm dikush mun met kritiku, sidomos kur e shprehë në vend të gabumë.

Ps.

Sa e lexova rregulloren e re, e pe shoh se pasna gabu që kam postu. Koka dashtë report me ta bo, gjë që pe boj tash, ti për rregullën nr 1 e unë për nr 3
User avatar
bett
Posts: 3782
Joined: Mon Nov 26, 2007 7:21 pm
Location: Killadelphia

Re: shes KOZMODISK

Post by bett »

uaaaaaaaaaaaaaaaaa xhek i mahniteshem je
si e bere kete :P
User avatar
[CORNHOLIO]
Posts: 1869
Joined: Sun Jun 21, 2009 12:37 am

Re: shes KOZMODISK

Post by [CORNHOLIO] »

@Lilonius
po e shoh qe nuk je ne rrjedha te forumit po hajt se bohet mire, tek e fundit pazari me qef !
@bett lol
User avatar
Lilonius
Posts: 1043
Joined: Sat Feb 26, 2005 6:31 pm
Location: VXU

Re: shes KOZMODISK

Post by Lilonius »

Çka mës je mod ndashte e tash bon çka të dush, se ti je çaj që I lexon raportimet.

Nejse, haver ti e paske gjetë vetën, ndashte unë I kam fajët që pëlqej rregulla në raste specifike. Po rinija sodit quhen rrebela pse thejn rregulla në forum. Ndashte jom plakë për humorin e juaj. Hajt tash jepe ni koment cool edhe shko kallxoju shokëve në shkollë çfar rrebeli je.
User avatar
[CORNHOLIO]
Posts: 1869
Joined: Sun Jun 21, 2009 12:37 am

Re: shes KOZMODISK

Post by [CORNHOLIO] »

Lilonius,
s'po ta lexojn raportin a? ::shky-tu-kesh:::: ::shky-tu-kesh:::: hala se ke kuptu temen teme, mirpo je ne rruge me drejt per me e kuptu! u gëzofsh!

Shendet !
User avatar
aenima
Moderator
Posts: 2032
Joined: Thu Oct 05, 2006 10:09 am
Location: Adam Jones' Sixth Finger
Contact:

Re: shes KOZMODISK

Post by aenima »

tema mbyllet
Locked