Billy Talent

User avatar
VenoM
Posts: 1316
Joined: Sun Jan 01, 2006 3:50 am

Post by VenoM »

Dr.Green wrote:
VenoM wrote:
Dr.Green wrote:
Clifford Lee Burton wrote:per Adoleshent rock jon ZUPAA...

To Live Is To Die !
Paj bile bajn muzik te mir e...
dyt adoleshenta jeni:P

a ksi n'rock'am'ring i pash vokalisti si qur e kish zonin,amo nifar tripi nsken..
kur i bojke flokt si hitlleri m'smujke:L
a kshu po t'dobt ishin..
Ani kqyre kush po me thot "i vocerr". Po le bre adhahile se deri para 1 viti ne ni klas jemi kan. Dy mundesi jan: ose ti je rrit shum ma shpejt ose une jam shku tu u zvoglu.
a thash un najkun qe jom rrit a..weq ju ceka juve dy kolegve qyh;p..
un jom rrit..edhe ti je rrit ..ani mo n'shtatë;p..ti edhe je bo roker tash s'voni un pak ma moti Elban i dashur:D (na falni per dalje pi temes,him' n'krraba..)
User avatar
Dr.Green
Posts: 891
Joined: Sun Jan 28, 2007 10:13 am
Location: Istog

Post by Dr.Green »

VenoM wrote:
Dr.Green wrote:
VenoM wrote:
Dr.Green wrote:
Clifford Lee Burton wrote:per Adoleshent rock jon ZUPAA...

To Live Is To Die !
Paj bile bajn muzik te mir e...
dyt adoleshenta jeni:P

a ksi n'rock'am'ring i pash vokalisti si qur e kish zonin,amo nifar tripi nsken..
kur i bojke flokt si hitlleri m'smujke:L
a kshu po t'dobt ishin..
Ani kqyre kush po me thot "i vocerr". Po le bre adhahile se deri para 1 viti ne ni klas jemi kan. Dy mundesi jan: ose ti je rrit shum ma shpejt ose une jam shku tu u zvoglu.
a thash un najkun qe jom rrit a..weq ju ceka juve dy kolegve qyh;p..
un jom rrit..edhe ti je rrit ..ani mo n'shtatë;p..ti edhe je bo roker tash s'voni un pak ma moti Elban i dashur:D (na falni per dalje pi temes,him' n'krraba..)
Po qikjo ash te veretet nuk ke rrejt kurgja. Asht e vertet qi para meje ja ke nis me nigu rock edhe kjo nuk asht marre aaaa??? Nashti ti je hi ma heret ama as une gja mangut nuk kam lan sa i perket rockut pa nigu. Bile une jam hi bash qashtu qysh duhet: Ja kam nis me punk rock edhe mas nja 3-4 vjete kam arrit ne Extreme Progressive. Ama une nuk kam nevoj me i kallxu kurkuj hiq qi nigoj rock ma shum ose ma pak se dikush. Se rockun e kam per zemer e jo per me i shit men dikuj.
Po kallxom ti mu qka ke arrit ti "moter" qi je hi n'tripa para meje???? SEN HIQ. Veq ni sen e ke arrit: Ke arrit qi me na shit fore neve "t'rive" qi kishe une jam hi n'tripa ma heret e nuk po ua rrasi juve ma hiq. Po nejse qashtu e ke vlersu ti situaten edhe qashtu po e pranoj edhe une Albinë "e dashur"
User avatar
starshey
Posts: 467
Joined: Tue Jan 02, 2007 6:05 pm
Contact:

Post by starshey »

mua um pelqejn qurat qe i mbajn floket si hileri (( :
jan shum te smut.
dhe kuj nuk i pelqen t shkoja prej ksajt teme e mos shajni fart,se esht adoleshent me shajt
po (((( -;
Metal Militia
Posts: 938
Joined: Sun Jun 24, 2007 6:53 pm

Post by Metal Militia »

le mos e flliqni Hitlerin.. :!:

e ky bendi osht..per ata fillestart qe depertojn per me ngu muzik fillestare.. :!:

bende si ky lypin mi zhduk.. :!:

|+| :!:
User avatar
Dr.Green
Posts: 891
Joined: Sun Jan 28, 2007 10:13 am
Location: Istog

Post by Dr.Green »

Metal Militia wrote:le mos e flliqni Hitlerin.. :!:

e ky bendi osht..per ata fillestart qe depertojn per me ngu muzik fillestare.. :!:

bende si ky lypin mi zhduk.. :!:

|+| :!:
Po shihet qi ky tripi paska depertu ne rock hahahahahah.
Kap more nigoj nihere tani hajde ktu fol ti me neve mos u trus kshtu palidhje n'tem.......
Edhe na ty fillestar po te dokem aaaaaaaa???????
Masi ti je ma i mequm pse nuk po shkon ne naj tem tjeter me ba poste bro???????
User avatar
aenima
Moderator
Posts: 2032
Joined: Thu Oct 05, 2006 10:09 am
Location: Adam Jones' Sixth Finger
Contact:

Post by aenima »

Metal Militia wrote:le mos e flliqni Hitlerin.. :!:

e ky bendi osht..per ata fillestart qe depertojn per me ngu muzik fillestare.. :!:

bende si ky lypin mi zhduk.. :!:

|+| :!:
hahahaha mos mu halit se ta njoh shijen un tyje kejt si ti sun bohen hahahaha


e kta tipat jon te mir weq qat far talent duhet meijau hiq mejau bo weq billy :)
User avatar
starshey
Posts: 467
Joined: Tue Jan 02, 2007 6:05 pm
Contact:

Post by starshey »

Metal Militia wrote:le mos e flliqni Hitlerin.. :!:

e ky bendi osht..per ata fillestart qe depertojn per me ngu muzik fillestare.. :!:

bende si ky lypin mi zhduk.. :!:

|+| :!:
hitleri e ka flliq wet weten dhe shum te tjer...
un e bena 10 vijet qe nigoj musik
dhe ata nuk mu doken si bend per fillestar...
dhe ku band ka shka me than kendojn per dashuri dhe liri...
a jo si ata sadistet e tu, qe jan krejt kundra. ju ka be dushman vetja dhe ja lini tjeter kuj fajet hahahahaha


good night wihte pride!!!

Nazis raus! :twisted:
Metal Militia
Posts: 938
Joined: Sun Jun 24, 2007 6:53 pm

Post by Metal Militia »

jo njeri spe zgas ma shum me ty.. tu u bazu.. qe prap fillestar paske jet.. e hala ki me jet qeshtu.. ana tjeter qe pom shtin mos mu shty me ty osht shprehja jote en fillim tpostimit ma nalt.. I WANT MORE>.. jo si ti :!: me tmira.. :!:


PS:do tIstogut qetu qe pom shesin lobe :P kuku.. qe shumica jan msu pi ni maices tRS-s me ngu rock.. :!:

|+| :!:
User avatar
starshey
Posts: 467
Joined: Tue Jan 02, 2007 6:05 pm
Contact:

Post by starshey »

Metal Militia wrote:jo njeri spe zgas ma shum me ty.. tu u bazu.. qe prap fillestar paske jet.. e hala ki me jet qeshtu.. ana tjeter qe pom shtin mos mu shty me ty osht shprehja jote en fillim tpostimit ma nalt.. I WANT MORE>.. jo si ti :!: me tmira.. :!:


PS:do tIstogut qetu qe pom shesin lobe :P kuku.. qe shumica jan msu pi ni maices tRS-s me ngu rock.. :!:

|+| :!:


e shkrujta un ni tem te re per musik jo fillestar, e hajt tash ti shkruj far musike esh kja :P
Kon1
Posts: 1
Joined: Sat Jul 21, 2007 11:53 am
Location: ferizaj
Contact:

Post by Kon1 »

SHUM TE FORT JON SIDOMOS KONGA E RE E TYRE SURRENDER
User avatar
Dr.Green
Posts: 891
Joined: Sun Jan 28, 2007 10:13 am
Location: Istog

Post by Dr.Green »

Metal Militia wrote:jo njeri spe zgas ma shum me ty.. tu u bazu.. qe prap fillestar paske jet.. e hala ki me jet qeshtu.. ana tjeter qe pom shtin mos mu shty me ty osht shprehja jote en fillim tpostimit ma nalt.. I WANT MORE>.. jo si ti :!: me tmira.. :!:


PS:do tIstogut qetu qe pom shesin lobe :P kuku.. qe shumica jan msu pi ni maices tRS-s me ngu rock.. :!:

|+| :!:
A ban me fol me emna per kan e ke pas fjalen bro.....Se kogja do t'istogut jan ba qitu qitash........
Metal Militia
Posts: 938
Joined: Sun Jun 24, 2007 6:53 pm

Post by Metal Militia »

ti.. ai .. ky.. :!:

MM!
User avatar
scorpiones_girl
Posts: 695
Joined: Sat Sep 02, 2006 2:24 pm

Post by scorpiones_girl »

qendrim bojsh qa t bojsh veq billat mos minguc ok pls se keq ki mi pas punt edhe mos m shit men per muzika fillestare qetash ki nis me ngu rock e pom shet men kuku pash familjen mos posto mo amon!se n nerva je kam hin
User avatar
arcticmokeys
Posts: 15
Joined: Fri Sep 21, 2007 10:47 pm
Location: gjilan

Post by arcticmokeys »

o kta jon shume te forte ma do muzika si
red flag
fallen leaves
sypmathy
Devil In A Midnight Mass
Living in the Shadows
User avatar
starshey
Posts: 467
Joined: Tue Jan 02, 2007 6:05 pm
Contact:

Re: Billy Talent

Post by starshey »

BILLY TALENT III yeahh!!!
out in july 8)
ne soulseek veq e kan qit :roll:

ngoni pak ne myspace, i kan ja dy konga....
http://www.myspace.com/billytalent
turn youre back! shum efort, e kan bo bashk me ANTI-FLAG
Post Reply