PLACEBO

Gili
Posts: 967
Joined: Thu May 12, 2005 9:17 pm

PLACEBO

Post by Gili »

a ju pilqejn?
qa mendoni per tekstet e tyne..edhe muziken ??

Image
Image
User avatar
BurnOut
Posts: 7755
Joined: Thu Nov 25, 2004 8:18 pm
Location: 038

Post by BurnOut »

sm pelqejn , si ngoj
Gili
Posts: 967
Joined: Thu May 12, 2005 9:17 pm

Post by Gili »

BurnOut a ke shkru najher pergjigje mat gjat se me 2 tri fjale???...:P
User avatar
Android
Posts: 4919
Joined: Fri Mar 25, 2005 8:44 am
Location: The Elegant Universe

Post by Android »

i kom pas kongt en winamp edhe i kom fshi :nervv:
sinqerisht, jon bendi qi i urrej mas shumti n'ket zhaner (krejt antaret) edhe muzika si muzik e tyne sem ka lon kur pershtypje t'mir, sem ka knaq kurr edhe textet diqka firllënzi mirllënzi tërrt mërrt. nashta pse jom msu me texte ma tkomplikume t'dethit e bllekut diqka latinski, veq placebo-n nuk i kom pelqy kurr as kurr skom me i pelqy.
Gili
Posts: 967
Joined: Thu May 12, 2005 9:17 pm

Post by Gili »

interesant Android..krejt qa mpelqejn mu ti diqka extra i urren.

shkojm.
une kur i ngoj kongt e qityne..it brings back shume memoriz...nashta edhe perqata i du shume.
User avatar
Morrison
Posts: 4210
Joined: Fri Jul 15, 2005 5:36 pm
Location: Strawberry Fields

Post by Morrison »

Ky vokali osht peder :evil:
Edhe osht bend idiotik :evil:
Gili
Posts: 967
Joined: Thu May 12, 2005 9:17 pm

Post by Gili »

Morrison po e qka qe osht peder?
User avatar
Born2sk8
Posts: 7269
Joined: Sat May 07, 2005 8:17 pm
Location: 40000
Contact:

Post by Born2sk8 »

GIli op mpelqejna valla :) :D xeer qe te ka ra nmend mi qit :D
User avatar
Hybrid
Posts: 5792
Joined: Wed Apr 20, 2005 4:28 pm
Location: 028

Post by Hybrid »

bravo GILI shum tem e mire ... shum mire knojn ..... ma se shumti um pelqejn konget BITTER END, THIS PICTURE, ENGLISH SUMMER RAIN etj etj
User avatar
BurnOut
Posts: 7755
Joined: Thu Nov 25, 2004 8:18 pm
Location: 038

Post by BurnOut »

se di gili nashta e din ti ma mir hahah
User avatar
Morrison
Posts: 4210
Joined: Fri Jul 15, 2005 5:36 pm
Location: Strawberry Fields

Post by Morrison »

BurnOut wrote:se di gili nashta e din ti ma mir hahahGili qeshtu menoj edhe une :D
Meno pak ma mir :) Une HOMOT smuj mi pa mo le mi ngu e mi respektu :x

Em falni qe dola pi teme :!:
User avatar
shnooky
Posts: 1090
Joined: Tue Aug 30, 2005 10:38 pm
Location: Štoj

Post by shnooky »

paj Nancy Boy osht sen i lezetshem , tjerat lypin zhdukje :D
Powerslave
Posts: 3290
Joined: Mon Apr 26, 2004 6:48 pm
Location: Mbreterine e Maskave

Post by Powerslave »

Kta muzikalisht ktejtesisht jon dobesiar ceratni rock
User avatar
caR|iTo
Posts: 3184
Joined: Mon Oct 18, 2004 2:22 am
Location: Big Mitrovica - ThE bOrN CiTy oF RoCk
Contact:

Post by caR|iTo »

ska gjasa per talent e as per not kaluse :P ...
nikiriki
Posts: 14
Joined: Tue Oct 25, 2005 11:03 pm

Post by nikiriki »

brian molko esht legend. valla po! Veq mos harro qe dhe Muse hot hot!!!!!!! hej pom vyn ni drummer bre dhe ni bassist!! Pot veti se te kokshe ne kategorin teme ne musikes e per qata e nese po shkruma ni email a?
Post Reply