Kurt Donald Cobain Histori e Shkurt dhe Letra e Fundit

Powerslave
Posts: 3290
Joined: Mon Apr 26, 2004 6:48 pm
Location: Mbreterine e Maskave

Post by Powerslave »

kjo eshte e kthyme ne shqip shoku jem e ekena shqiptarizu
User avatar
Cobain
Posts: 1059
Joined: Fri Nov 11, 2005 11:32 pm
Location: N'kabllovik

Post by Cobain »

hahaha jo bre po palidhje pom doket po bohi kinga kishe na qikaq e shani ni legend e qitni posht ma loqko se kerka sjena sidomos na shqiptart per me shajt ni njeri t'mash Kiss tash kthene qysh done po keq
Tsssss e dim qe jeni kinga :) :S
Powerslave
Posts: 3290
Joined: Mon Apr 26, 2004 6:48 pm
Location: Mbreterine e Maskave

Post by Powerslave »

mos me keqkuto qe ti jepi do emra te shqipatraizunm te rockerave
Negjivanja - Nirvana
Kurt Qobani- Kurt Cobain
Gani Rusi- Guns N Roses
Zeqa i Qart- Zakk Wylde
Gjo Sadriani- Joe Satriani
thanx per mirkuptim
User avatar
Cobain
Posts: 1059
Joined: Fri Nov 11, 2005 11:32 pm
Location: N'kabllovik

Post by Cobain »

Op op pi di njeri ktu po nejse ok ok secili i kini mendimet e juja :)
User avatar
BurnOut
Posts: 7755
Joined: Thu Nov 25, 2004 8:18 pm
Location: 038

Post by BurnOut »

Cobain wrote:hahaha jo bre po palidhje pom doket po bohi kinga kishe na qikaq e shani ni legend e qitni posht ma loqko se kerka sjena sidomos na shqiptart per me shajt ni njeri t'mash Kiss tash kthene qysh done po keq
Tsssss e dim qe jeni kinga :) :S



aghahgagh jo njeri kur te uli une kurtin posht e mys edhe veten se ni njeri si ky nuk munet mu ul posht prej fansit te ti po ski qka bon mos fol pa njoft se sa e kom ngu e e ngoj qit nirvanen se di as vet teper diqka



e ti powerslave qi the e kena shqiptarizu kjo shqip u kn edhe ma heret e ka qit njoni me user K se di a po te bjen ne men e ka qit kejt biografin shqip e kejt letrat edhe une qito letra i kom pas qit po neyse spo di a po te kujtohet :wink:
User avatar
Cobain
Posts: 1059
Joined: Fri Nov 11, 2005 11:32 pm
Location: N'kabllovik

Post by Cobain »

BurnOut wrote:
Cobain wrote:hahaha jo bre po palidhje pom doket po bohi kinga kishe na qikaq e shani ni legend e qitni posht ma loqko se kerka sjena sidomos na shqiptart per me shajt ni njeri t'mash Kiss tash kthene qysh done po keq
Tsssss e dim qe jeni kinga :) :S



aghahgagh jo njeri kur te uli une kurtin posht e mys edhe veten se ni njeri si ky nuk munet mu ul posht prej fansit te ti po ski qka bon mos fol pa njoft se sa e kom ngu e e ngoj qit nirvanen se di as vet teper diqka



e ti powerslave qi the e kena shqiptarizu kjo shqip u kn edhe ma heret e ka qit njoni me user K se di a po te bjen ne men e ka qit kejt biografin shqip e kejt letrat edhe une qito letra i kom pas qit po neyse spo di a po te kujtohet :wink:
shka je ak fol bre muhalife kush e uli posht loqko per tjeter kon ke kjo se nuk e uli posht une kurtin edhe mos thuj mos fol kur se ngje se e ngjo fort mir historin e tij a kutin se ngje as ti as une po historin ja ngjohim se skem pas nejt me to em doket e mos fol muhalife loqko se nuk e qita posht as se qes po per tjeter kon ke kjo e mos shkruj kur se din perkon ke fjala mpuqqq mos e merr per te keq po qishtu ke ske per kurtin : )
User avatar
BurnOut
Posts: 7755
Joined: Thu Nov 25, 2004 8:18 pm
Location: 038

Post by BurnOut »

o kadal qetsohu edhe lexoje mir postimin tem edhe e sheh qka kom shku une thash qi une ma perpara e mys veten se e uli posht kurtin si do tjer qi jan tu ma tesh qi vet e kan ngu e ktu po me shesin men kishe nirvana ska dit ne bo muzik te mir ncnncn po sosht fjala per ty mos ta nin
User avatar
Cobain
Posts: 1059
Joined: Fri Nov 11, 2005 11:32 pm
Location: N'kabllovik

Post by Cobain »

aha ok njeri ok po kta mir e ki loqko jon rras en rock pa dit shka osht e kta menojn qe e ngojn dikon ma te mir e kta tjert san sjon per ata po keq osht ajo en rock ska te k'qi edhe sbon me nenvlersu kerkon apom kupton menoin qe jon ka ngoin dishka qe i bon te mdhaj kta edhe te dishem per rock po kur ta kqyr realitetin san sdin e folin knej llama llama pa pik kuptimi sosht ajo se rocki i ka rrojt fell e kerkush sja din mir : )
User avatar
alterlife
Posts: 1731
Joined: Sat Mar 04, 2006 5:22 pm
Location: Parallel Universe

Post by alterlife »

nice work...

ps: qika kryt ja ka kput kurt cobain-it...veq qaty smu dok qaq qe i perngjajke....maybe it's me:s
taki
Posts: 1
Joined: Tue Jul 11, 2006 6:04 pm
Location: ferizaj

Post by taki »

ska pas me kurt cobain-in valla njeri ma i qart o kon edhe per mu osht
User avatar
Godzilla
Posts: 195
Joined: Fri Aug 11, 2006 3:03 pm
Location: Prishtine

Post by Godzilla »

Macinen e re qe e kom ble Perpara osht kurti edhe osht teksti i kanges dumb
edhe mrapa osht e shenume letra e tij e fundit.
User avatar
SySTeM_oF_A_DoWn
Posts: 889
Joined: Fri Oct 21, 2005 9:20 pm
Location: Nga Republika e Kosoves

Post by SySTeM_oF_A_DoWn »

qobani......hehehehehe.....

khsyr kshyr shqiptari qysh ka qef mu qu me fol diqka edhe ....tu mendu qe spoe ndegjon askush ...e merr **** e vet , tu mendu qe eshte mikrofon ...edhe te foli me to se spo em ndegjon kerkush...tnina pak ma larg....nncncncncnccn..ska both mu kan as sa muti i tij e qohet thot Qoban....euuuuu





Cobain hallall te koft ty.....
User avatar
PeYonka
Posts: 26
Joined: Sun Oct 16, 2005 12:04 am
Location: (Peje)Ottawa, Canada

Post by PeYonka »

valla mos e shani legend o bre ihaa i love him edhe nese hini neper web site e sende ka shum mendime te ndryshme per vdekjen e tij... tash besoj ne njonen po spo du mi ja nis diqka hahahha
User avatar
m.manson-.lan
Posts: 255
Joined: Wed Jul 26, 2006 10:22 am
Location: atje.

Post by m.manson-.lan »

Cobain Doren N'zemer hallall Thanx prej Zemere
User avatar
qenpo
Posts: 2350
Joined: Sun May 29, 2005 9:53 am

Post by qenpo »

CAr a kon !
Post Reply